KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12968197
nr 1296 8197
Clarence Dysell
(1933-2001), Sverige
Oljemålning, C Dysell, pojke med lamm. Signerad. Olja på duk, 67x58 cm
Clarence Dysell, svensk målare född 1912, död 1992.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:25:06
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr